Новини Новини організації

Орієнтир на успіх: Школа організаційного розвитку ІСАР «Єднання»

Віталій Дроботун, директор Правозахисної організації «Права людини» взяв участь у Школі організаційного розвитку, яку проводить ІСАР «Єднання». Захід відбувся 17 квітня 2018 року в конференц-холі «Депо».

Експерти, та керівники лідерів ОГС України розповіли про успішний досвід врядування, управління організацією, впровадження фандрейзингової стратегії та використання комунікаційних інструментів.

Віталій Дроботун вдруге приймає участь у заході в ролі експерта. Нагадаємо, що 12 березня 2018 року директор Правозахисної організації «Права людини» розповів про принципи успіху громадської організації.

Спікери мали можливість розповісти про зміцнення потенціалу Громадянського суспільства в Україні, власні думки та напрацьовані механізми діяльності в цьому напрямку.

Віталій Дроботун розповів про організаційний розвиток ОГС на прикладі Правозахисної організації «Права людини». Яким чином оптимізувати механізми досягнення поставлених цілей, та виконання надскладних задач? Як створити привабливий для донорів продукт? Яку роль відіграє медійність для розвитку організації?

Під час Школи в групу експертів-спікерів увійшли комунікаційний менеджер БФ «Дорога до дому» Вячеслав Зирянов, директор Правозахисної організації «Права людини» Віталій Дроботун та директор БО Партнерство «Кожній дитині» Василина Дибайло.