Новини Новини організації

Принципи успіху громадської організації: Школа організаційного розвитку ІСАР «Єднання»

Віталій Дроботун, керівник ГПО «Права людини», в якості експерта взяв участь Школі організаційного розвитку для керівників ОГС в Україні, яку проводить ІСАР «Єднання». Захід відбувся 12 березня 2018 року в конференц-холі «Депо».

Школа організаційного розвитку — це комплекс заходів який має на меті сприяти розвитку навичок забезпечення організаційної сталості: від управління людськими ресурсами та фінансами до надання послуг. Історії успіху досвідчених менеджерів-керівників громадських організацій є важливою складовою формування власного успіху. Тому основною метою зустрічі був обмін досвідом управління та розвитку НУО.

Громадська правозахисна організація «Права людини» має досвід, який є цікавим та корисним для діяльності та розвитку інших організацій. Віталій Дроботун, директор Організації, розповів про складові успіху, які дозволяють ефективно реалізовувати свою діяльність.

  1. Ідея — без якої не може існувати жодна організація.
  2. Команда, зусиллями якої реалізовується ідея. Необхідно залучати експертів з тої сфери, в якій працює громадська організація.
  3. Цільова аудиторія — громадська організація повинна мати чітке розуміння для кого вона діє. Працювати для всіх, значить ні для кого.
  4. Алгоритм дій, адже кожна діяльність повинна бути послідовною.
  5. Ефективні комунікації — про діяльність організації необхідно повідомляти суспільство. Інакше зусилля задля ідеї просто марні.

«Успіх громадської організації залежить від чіткого розуміння власної місії», – Віталій Дроботун.

Під час Школи історіями власного успіху також поділилися директор ІСАР «Єднання» Володимир Шейгус, представник Посольства Швеції Василь Романюк, директор «Мережі правового розвитку» Євген Полтенко та комунікаційний менеджер БФ «Дорога до дому» Вячеслав Зирянов. Громадські діячі мали змогу розповісти про власний досвід діяльності в громадському секторі, та трохи відкрити завісу успіху для слухачів Школи.