Новини Новини організації

Створена робоча група «Людям з інвалідністю – Європейські стандарти працевлаштування»

Знайомтеся – це команда підписантів Меморандуму про співпрацю між організаціями громадянського суспільства, які створили робочу групу «Людям з інвалідністю – Європейські стандарти працевлаштування». Захід відбувся в приміщенні ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України».

Наша місія – реалізація амбітного соціального проекту «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» в межах проекту «Громадська синергія».

Власні підписи під документом поставили представники: Громадської організації «Правозахисна організація «Права людини», Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України», Громадської організації «Для спільної справи», Громадської організації «Бюро соціальних та політичних розробок», Громадська організація «Українська Демократія», Благодійної організації «Благодійне товариство «Київський інститут гендерних досліджень», Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

Стратегічною метою, найперше, є подолання стереотипів, які заважають людям з інвалідністю соціалізуватись у суспільстві. Тому маємо на меті покращити їм доступ до працевлаштування, нарешті подолати дискримінацію осіб з інвалідністю, забезпечити Європейські стандарти їхньої праці в Україні.

Робочою групою був затверджений план дій, своєрідна дорожня карта, яка має бути імплементована протягом року.

Запрошуємо громадські та благодійні організації, які працюють в даній тематиці, приєднатися до підписання Меморандуму та увійти до складу робочої групи «Людям з інвалідністю – Європейські стандарти працевлаштування». Разом – ми зможемо!

pdfМЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ