Новини Новини організації

Правозахисна організація «Права людини» розпочала реалізацію проекту спрямованого на підтримку доступу до правосуддя осіб з інвалідністю

З серпня 2017 року ГПО ”Права людини” розпочала реалізацію проекту «Сприяння ефективному використанню права на доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями». Впровадження цього проекту стало можливим за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Метою проекту є сприяння ефективному використанню права на доступ до правосуддя даної категорії українських громадян, шляхом підвищення рівня обізнаності суддів, працівників апаратів судів, адвокатів, правозахисників про особливі потреби та права даної категорії громадян.
Під час впровадження проекту буде здійснено моніторинг та аналіз дотримання прав відповідних осіб та іх можливостей стосовно доступу до правосуддя в Україні, підготовлено аналітичний звіт за результатами дослідження українського законодавства та судової практики.

Також буде проведено круглий стіл з метою представлення результатів аналітичного звіту та вирішення проблеми з підвищення спроможності доступу до правосуддя даної категорії осіб.
В рамках проекту, будуть проводитись навчальні тренінги для працівників суду, адвокатів, правозахисників, представників громадянського суспільства.