Новини Новини організації

Інструменти та правила фандрейзингу тепер стали доступніші

Інструменти та правила фандрейзингу тепер стали доступніші. Це стало можливим завдяки професійному тренінгу, який провели для учасників  Громадської правозахисної організації «Права людини». Тема обговорення досить актуальна: «Фандрейзинг та фінансова життєздатність» у межах «Проекту зміцнення громадянського суспільства», що реалізується ІСАР «Єднання» за підтримки USAID.

Не секрет, що за останні декілька років НГО стало складніше залучати кошти навіть під важливі соціальні проекти. Конкуренція серед організацій, охолодження фінансової активності міжнародних партнерів та нестабільна ситуація в Україні стали каталізатором цих процесів.

Тренінг з фандрейзингу провів Руслан Краплич, фахівець, який працює за методикою Фундації ім. князів-благодійників Острозьких. У програмі курсу визначили 30 головних інструментів  фандрейзингу, мотиви благодійності та механізми, які слід взяти на озброєння задля вдосконалення власної справи. Найкращі рекомендації  увійдуть до плану дій ГПО «Права людини», аби удосконалити систему залучення ресурсів, які будуть використовуватись на соціальні проекти. Своєю чергою фахівці Фундації Острозьких надаватимуть додатковий консультаційний супровід в межах функціонування Академії фандрейзингу.

Інструменти та правила фандрейзингу тепер стали доступніші