Новини Новини організації Новини суспільства

Правозахисна організація «Права людини» взяла участь в конференції Форуму громадянського суспільства

2-3 листопада громадські організації з усієї України зібрались у Києві на щорічній конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Експерти Платформи з провідних аналітичних центрів України підготували дослідження «Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року». У ньому експерти проаналізували, наскільки повно Україна провела реформи та наблизилась до ключових досягнень, запропонованих ЄС у документі «20 досягнень Східного партнерства до 2020 р.».

«20 досягнень Східного партнерства до 2020 р.». – це своєрідна євроінтеграційна дорожня карта, що визначає цілі, яких мають досягти Україна, Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан та Білорусь до 2020 року. Вона була розроблена ЄС та офіційно затверджена на саміті Східного партнерства в листопаді 2017-го року.

Директор Правозахисної організації «Права людии» Віталій Дроботун під час конференції          представив концепцію імплементації європейського законодавства та практик західних інституцій щодо працевлаштування людей з інвалідністю в українське законодавство. Зокрема, представив на конференції здобутки Організації у сфері врегулювання питання зайнятості, яке вирішують реалізовуючи проект «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей для працевлаштування в контексті імплементації Угоди про асоціацію – адвокація».

Конференція проходить за підтримки проекту Громадська синергія / Civic Synergy, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародний фонд “Відродження”.