Новини Новини організації

19 працівників апарату місцевих судів міста Чернівці навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

27 лютого 2019 року в місті Чернівці (готель «Буковина», конференц зал №3, вул. Головна, 141) відбувся тренінг для працівників апарату місцевих судів міста Чернівці на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Очікування, які озвучили учасники це взаєморозуміння, взаємоповага (7 осіб), етикет спілкування, рівні спілкування, правила ефективного спілкування (8 осіб),  правила захисту перед агресивними людьми, як ідентифікувати людей з порушеннями, як не спровокувати, як допомогти, можливість медичної допомоги у судовому засіданні.

Відгуки та побажання учасників:

  • «Дякуємо за проведення тренінгу, бажаємо побільше проводити такі різні тренінги»
  • «Більше відео із спілкуванням з людьми з психологічними особливостями. Саме особи, щодо яких проводяться тренінги, повинні бути основою тренінгу. Потрібно реально бачити цих осіб з особливостями, щоб зламати ступінь та дискомфорт у спілкуванні з ними, не боятися один одного»
  • «Надіюсь ще неодноразово брати участь в тренінгах. Бажаю Вам успіхів в вашій роботі та щиро дякую!»
  • «Все чудово, дякую!»
  • «І надалі продовжувати свою працювати у цьому напрямку та допомагати пересічним людям краще розуміти проблему людей, тему яких було сьогодні обговорено»
  • «Побільше проводити таких тренінгів»
  • «Дуже вдячні за проведення тренінгу та ваші рекомендації»

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».