Новини Новини організації

15 суддів місцевих судів міста Львів навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

26 лютого 2019 року в місті Львів (готельний комплекс «Таурус», конференц зал №2, пл. Князя Святослава, 5) відбувся тренінг для суддів місцевих судів міста Львів на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Очікування учасників були перш за все як уникати конфліктів, як відрізняти порушення від тривожності і стресу, як заспокоїти людину, як ефективно провести справу і отримати навички спілкування.

Відгуки та побажання учасників:

  • «Щиро дякую за цікавий, пізнавальний та актуальний семінар!»
  • «Дякую за запрошення на тренінг. Інформація подана організаторами та тренерами цікава, корисна, доступно донесена. Тема актуальна на сьогоднішній день і буде використана у судовій роботі. Бажаю творчої наснаги, невичерпної енергії, міцного здоров’я»

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».