Новини Новини організації

14 суддів місцевих судів міста Чернівці навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

28 лютого 2019 року в місті Чернівці (готель «Буковина», конференц зал №3, вул. Головна, 141) відбувся тренінг для суддів місцевих судів міста Чернівці на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Очікування, які озвучили учасники це нові підходи до спілкування, де межа між порушеннями та маніпуляціями, де межа між інтелектуальними та психічними порушеннями, обмін досвідом, як ефективно спілкуватись з особами з порушеннями за маленький проміжок часу, рекомендації щодо спілкування в побуті та в житті, як захистити себе при комунікаціях з агресивними людьми. робота з правами.

Відгуки та побажання учасників:

  • «Приклади з життя (з судових рішень), які набрали законної сили»
  • «Обговорення в групах відеоматеріалів в більшій кількості. Тривалість тренінгу збільшити»

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».