Новини Новини організації

Починається реалізація проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах»

За офіційними даними системи БПД за останні декілька років основна частина звернень з числа мільйонів вразливих клієнтів, які щодня звертаються за допомогою, відносяться саме до сфери сімейних та родинних відносин (тільки у 2018 році з понад 620 тис. звернень клієнтів 81,4 тис. (17%) – це звернення в сфері сімейних правовідносин та 60,5 тис. (10%) – спадкових).

З метою сприяння в отриманні клієнтами системи БПД комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин, Громадська організація «Правозахисна організація «Права людини» у партнерстві з благодійним фондом «Легіон світла», мережею правових клубів PRAVOKATOR, системою безоплатної правової допомоги в Україні, за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», розпочинають реалізацію проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

Для досягнення мети проекту передбачається:

 • Спеціалізувати 5 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Вінниця, Бровари, Суми, Дніпро та Львів, що передбачає:
  • надання клієнтам поглибленої правової допомоги в сфері сімейних та родинних відносин;
  • проведення ідентифікації необхідності отримання клієнтом іншої допомоги, окрім правової;
  • виявлення та аналіз системних правових проблем у сфері сімейних та родинних відносин, у тому числі з питань домашнього насильства або гендерно-обумовленого насильства.
 • Консолідувати дії державних органів, установ та організацій в сфері захисту прав громадян з питань, що виникають у сфері сімейних та родинних відносин, що передбачає:
  • розробку регіональних карт надавачів допомоги у сфері сімейних та родинних відносинах;
  • розробку дієвих алгоритмів взаємодії спеціалізованих центрів з іншими організаціями (ефективне перенаправлення клієнтів із забезпеченням зворотнього зв’язку між організаціями).