Новини організації

Виклики породжують можливості

Останній тренінг для вимушених переселенців зі серії “Знай права. Шукай роботу. Організовуй бізнес” відбувся сьогодні, 25 лютого у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості, який знаходиться в селі Софіївська Борщагівка. Його організовувала ГПО «Права людини» у партнерстві з ГО «Для спільної справи».

DSCN0754«Багато переселенців потрапили у справді скрутну ситуацію. Однак не все так погано. Сьогодні існує величезна кількість можливостей для того щоб знову стати на ноги, та навіть більше – розпочати нове життя: активніше, успішніше, насиченіше. Проблема в тому, що про такі можливості вимушені переселенці знають дуже мало. Тому завдання таких тренінгів здебільшого інформативні: показати сфери де люди можуть бути задіяні, продемонструвати наявні проекти з підтримки створення власного бізнесу чи громадських організацій для внутрішньо переміщених осіб. Коли людина знатиме про можливості, вона знатиме з чого почати нове життя. Після цього вона може самостійно розвиватись, робити власну справу, дбати про себе, власну сім’ю і навіть допомагати іншим», – наголошує Голова правління ГПО «Права Людини» Віталій Дроботун.

Нагадаємо, щоDSCN0747 тренінги для переселенців проводили:

  • Ксенія Карагяур, юрист, головний експерт з питань вимушених переселенців ГПО «Права людини»
  • Людмила Перевертень, співзасновник і президент ГО «Для спільної справи»
  • Віталій Дроботун, Голова правління ГПО « Права людини».

 

 

screen-11.40.33[16.10.2015]

Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

 

 

 

DSCN0749