Новини Новини організації

Сумчани подискутували публічно про протидію домашньому насильству

За ініціативи ГПО “Права людини” в рамках проекту “Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах” правовим клубом PRAVOKATOR. Харків 29 серпня 2019 року у м. Суми проведено панельну дискусію з аналізом реального кейсу про домашнє насильство.

Учасниками дискусії були:

  • представниці патрульної поліції м. Суми,
  • фахівці та фахівчині системи надання безоплатної вторинної правової допомоги Сумської області,
  • представники органів соціального захисту населення м. Суми,
  • працівниці будинку матері та дитини,
  • представники правозахисних громадських організацій,
  • фахівці служби по справах дітей.

Панельна дискусія розпочалась з презентації кейсу, модераторкою Барбарою Калюжною, адвокаткою, керівницею правового клубу PRAVOKATOR.Львів, в якому описується реальний випадок домашнього насильства, постраждалими є мати та малолітні діти.

Учасники окреслювали алгоритми дії кожного з них в запропонованій конкретній ситуації, а саме взаємодія патрульної поліції та швидкої медичної допомоги, перенаправлення постраждалих у заклади, які надають тимчасовий прихисток, правова допомога, яка надається місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, перенаправлення до правозахисних громадських організацій тощо.

Захід відбувся за підтримки проекту “Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах”. Проект “Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах” реалізується системою безоплатної правової допомоги в Україні спільно з Громадською правозахисною організацією «Права людини» у партнерстві з     Благодійним фондом “Легіон світла” та Центром “Жіночі перспективи” за підтримки Проєкту “Доступна та якісна правова допомога в Україні” , який фінансується Урядом Канади.