Проекти

Впровадження проекту «Комунікаційна підтримка та залучення громадян до процесу реформ» в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) (2017-2018)

Мета проекту:

Інформування громадськості щодо реформ Патрульної поліції. Створення умов для підвищення рівня довіри до представників патрульної поліції, налагодження плідної співпрацю між патрульною поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої патрульної поліції та громадськості на базі міської бібліотеки.

Завдання проекту:

 • Адміністрування та впровадження малого гранту в місті Бориспіль в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота).
 • Забезпечення адміністративної та організаційної підтримки в проведенні заходів в місті Бориспіль громадських організацій/бібліотек.
 • Закупівля необхідного обладнання для проведення заходів.
 • Проведення зустрічей з представниками патрульної поліції та громадськості.
 • Інформування громадськості щодо діяльності в рамках проекту з метою популяризації патрульної поліції.

Основна діяльність по проекту:

 1. Підписання Меморандуму про співпрацю з Міською централізованою бібліотечною система Бориспільської міської ради.
 2. Налагодження співпраці для впровадження проекту «Комунікаційна підтримка та залучення громадян до процесу реформ» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо реформи патрульної поліції.
 3. Забезпечення матеріально-технічної бази для проведення заходів в рамках программи ПОЛіС (Поліція і Спільнота).
 4. Проведення інформаційної зустрічі «Поліція та освіта» з представниками освітніх закладів міста Бориспіль. Зустріч в вигляді презентацій патрульної поліції освіті, ігри на знайомство та обмін контактами.
 5. Проведення інформаційної зустрічі «Поліція та влада» з представниками виконавчої влади міста Бориспіль у вигляді презентації патрульної поліції владі. Місце проведення: Виконавчий комітет м. Борисполя.
 6. Проведення інформаційної зустрічі «Поліція та бізнес» з представниками середнього бізнесу міста Бориспіль, з метою познайомити представників бізнесу з представниками поліції. Місце проведення: Будинок культури міста Бориспіль.
 7. Проведення інформаційної зустрічі «Поліція та населення» з представниками населення міста Бориспіль з метою познайомити представників ОСН, будинкових комітетів та ОСББ з представниками поліції.
 8. Залучення до ініційованих заходів широкої аудиторії через канали комунікації (веб-ресурси, соціальні мережі), сайти партнерських організацій, анонсування подій в ЗМІ.
 9. Інформування громадськості щодо діяльності шляхом публікації інформаційних матеріалів на популярних громадських Інтернет ресурсах міста, а також на веб-ресурсах органів державної влади.
Проект став можливим за сприяння міжнародної організації IREX в рамках проекту з «Комунікаційної підтримки та залучення громадськості до реформ», частиною якого є програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота).