Проекти

Адміністрування малих грантів міжнародної організації IREX в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота)  у місті Бориспіль (2017-2018)

Мета проекту:

Вибудувати плідну співпрацю між патрульною поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої патрульної поліції та громадськості на базі житлових будинків.

Завдання:

 • Адміністрування гранту міжнародної допомоги, комунікування з IREX/Україна.
 • Адміністрування 4-х платформ з міста Бориспіль, які зустрічі громади з патрульною поліцією.
 • Підвищення рівня довіри, налагодження співпраці та взаємодії органів поліції Борисполя з місцевими органами влади, організаціями і громадянами, що дозволить успішно запобігати злочинам та зменшити їхню кількість.
 • Закупівля та надання 4-м платформам необхідних ресурсів для проведення заходів.
 • Допомога з організацією та залученням учасників до заходів з патрульною поліцією та громадою.
 • Забезпечення моніторингу заходів та відповідне звітування донору.

Основна діяльність по проекту:

 1. Залучення до грантів 4-х ОСББ міста Бориспіль.
 2. Ініціація зустрічей членів ОСББ та представників поліції, з метою налагодження конструктивного діалогу.
 3. Закупівля для потреб заходів з ОСББ необхідного обладнання.
 4. Залучення до ініційованих заходів широкої аудиторії через канали комунікації (веб-ресурси, соціальні мережі), сайти партнерських організацій, анонсування подій в ЗМІ.
 5. Інформування громадськості щодо діяльності шляхом публікації інформаційних матеріалів на популярних громадських Інтернет ресурсах міста, а також на веб-ресурсах органів державної влади.
Проект став можливим за сприяння міжнародної організації IREX в рамках проекту з «Комунікаційної підтримки та залучення громадськості до реформ», частиною якого є програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота).