Новини Новини організації

Віталій Дроботун взяв участь у засіданні робочої групи при Міністерстві юстиції України

Сьогодні керівник ГПО «Права людини» Віталій Дроботун взяв участь у засіданні робочої групи при Міністерстві юстиції України з питань підготовки пропозицій щодо внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». Вів засідання Голова робочої групи, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації, Павло Мороз.

На засіданні робочої групи було затверджено оновлені методичні рекомендації, типовий статут громадської організації зі статусом юридичної особи та технологічні картки щодо адміністративних послуг реєстрації громадських об`єднань. Також було розглянуто статистику залучення фронт-офісів до проведення державної реєстрації громадських організацій зі статусом юридичної особи. Як зазначив заступник міністра Павло Мороз на своїй сторінці в Фейсбук, «тісна співпраця з представниками громадськості, центрів надання адміністративних послуг та центрів надання безоплатної правової допомоги показала гарні результати! Наразі 7 102 комплекти документів для проведення державної реєстрації громадських організацій зі статусом юридичної особи прийнято через фронт-офіси ЦНАПів та ЦБВПД».

Після засідання Віталій Дроботун обговорив із заступником міністра юстиції України Павлом Морозом питання архітектурної доступності закладів та установ юстиції для осіб з інвалідністю. Павло Мороз висловив бажання сприяти в безперешкодному отриманні послуг, які надаються установами юстиції для осіб з інвалідністю. Також, за результатами перемовин, було вирішено, що ГПО «Права людини» надасть заступнику міністра інформацію щодо ситуації з архітектурною доступністю управлінь юстиції, яка існує на даний час, для вжиття відповідних заходів.