Новини Новини організації

Прес-анонс «Доступ до правосуддя осіб з порушенням психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні»

08 листопада в 11:00 в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» ГПО «Права людини» проведе круглий стіл «Доступ до правосуддя осіб з порушенням психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні»

За результатами дослідження, яке провело ГПО «Права людини» в серпні – жовтні 2017 року у місті Києві, були проаналізовані юридичні та фактичні бар’єри, що перешкоджають доступу осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями до правосуддя в Україні.

Під час заходу експерти презентують рекомендації щодо забезпечення доступу до правосуддя таких осіб, шляхом внесення змін до Цивільного кодексу України, Цивільно-процесуального кодексу України, Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

У заході візьмуть участь представники громадських організацій, судової та виконавчої влади, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, експерти.

Час проведення: середа 08 листопада 2017 , 11:30-13:00 (початок реєстрації о 11:00).

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001. Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Дослідження підготовлено в рамках проекту «Сприяння ефективному використанню права на доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Контактні дані організаторів: Віталій Дроботун, директор ГПО «Права людини», тел. (044) 361-39-35, електронна пошта: info@prava-lyudyny.org