Новини Новини організації

Правозахисна організація «Права людини» готовить меморандум про співпрацю з Координаційним центром правової допомоги

Директор Правозахисної організації «Права людини» Віталій Дроботун та менеджерка з адвокації Людмила Фурсова під час зустрічі з керівництвом Координаційного центру з надання правової допомоги обговорили питання якості послуг, які надаються людям з інтелектуальними та психічними порушеннями. Адже така специфічна цільова аудиторія потребує таких же специфічних інструментів надання допомоги, які повинні формувати систему ефективної взаємодії.

Одним з пунктів домовленості є розробка спеціального тренінгу для адвокатів та працівників системи безоплатної правової допомоги. Мета тренінгу – навчити спілкуванню та взаємодії з людьми з інвалідністю.

Ми маємо достатній досвід для того, щоб ділитися ним з іншими правозахисниками. Діємо у сфері правозахисту людей з інвалідністю, і для того, щоб якісно покращити надання послуг цій групі громадян, створюємо та поширюємо навчальні матеріали. Співпраця з Координаційним центром зможе покращити допомогу людям з інвалідністю, зокрема людям з інтелектуальними та психічними порушеннями, – прокоментував зустріч Віталій Дроботун.

В найближчий час сторони домовилися підписати меморандум про співпрацю, який стане передумовою для майбутніх спільних заходів, у сфері правової допомоги людям з інвалідністю.