Новини організації

Ми оновили iOS-додаток “Метро для всіх”: додано багатомовність і фідбек

Вийшла нова версія додатку Metro4All для платформи iOS – тепер програма підтримує різні мови, а також у користувачів з’явилася можливість надсилати повідомлення про помилки та інформацію про зміни в метро.

Що нового в Metro4All 0.4:

1. Нова версія програми підтримує українську, англійську, російську, польську і білоруську мови. Мова інтерфейсу додатку визначається автоматично, у відповідності з пріоритетом мов, встановленому на пристрої користувача.

2. Також в програмі з’явилася форма для надсилання повідомлень. За допомогою цієї форми користувачі можуть повідомляти про помилки у даних про зміни на станціях метро, про проблеми з доступністю, і будь-яку іншу інформацію.

Відправити повідомлення можна, обравши відповідний пункт у меню.

iOS-Simulator-Screen-Shot-7-сент.-2015-г.-21.19.39

У формі повідомлення можна вказати станцію, про яку йде мова, а також зазначити конкретне місце на цій станції, натиснувши на іконку праворуч.

 

FotorCreated3

Далі слід ввести текст повідомлення, вибравши одну з категорій – Інформація, Проблеми доступності, Повідомити про помилку. Додатково можна долучити фотографії, а також залишити свій e-mail, за яким згодом вам зможуть відповісти автори програми.

FotorCreated22

Надіслані тексти повідомлень і фотографії можна переглядати тут.

3. Інформація про оновлення даних по містах тепер доступна до перегляду у спливаючому вікні при запуску програми.

Будь ласка, надсилайте ваші зауваження щодо роботи програми та побажання щодо його поліпшення за адресою info@metro4all.org.