Новини організації

«Факти ICTV» про проект «Стоп корупція!» та «доступність» аптек

Сюжет ICTV про проект Стоп корупція

Політики займаються своїми справами, бізнесмени – своїми і тільки журналісти звертають увагу на все. Свіжий репортаж новинної програми «Факти» на телеканалі ICTV розповідає про пандуси, що ведуть до столичних аптек, а точніше – про їх відсутність або, якщо і присутність, то у вигляді швелерів чи з іншими недоліками.

Громадська організація «Європейська асоціація з прав інвалідів» в партнерстві ГПО «Права людини» реалізовувала проект «Стоп корупція!» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Аптечні заклади Києва, Миколаєва та Одеської області було перевірено на предмет їх відповідності частині 5 пункту 3.5.7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, а саме про необхідність «створення умов для доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до аптек».

В центрі сюжету – Заступник Голови Правління ГПО «Права людини» Віталій Пчолкін. Разом з журналістами «Фактів» чоловік пройшовся аптеками Солом’янського району м. Києва і – жодна з оглянутих не зустріла гостей якісним пандусом: на входах в одну були швелери, біля іншої – пандус, виготовлений з сітчастого матеріалу, що заборонено законом.

Як зустрічали гостей працівники аптек, що говорять про цю ситуацію представники владних структур, а також Голова правління ГПО «Права людини» Віталій Дроботун – дивіться у сюжеті «Фактів».