Новини Новини організації

Державна служба зайнятості та Правозахисна організація «Права людини» домовилися про співпрацю в частині сприяння доступу до праці людей з інвалідністю

Проблему працевлаштування людей з інвалідністю вирішуватимуть шляхом співпраці. З такою позицією 1 жовтня директор Правозахисної організації «Права людини» Віталій Дроботун та менеджерка з адвокації Людмила Фурсова провели зустріч з заступником голови Державної служби зайнятості України Сергієм Кравченко.

Правозахисники презентували пропозиції щодо законодавчих змін, які зможуть якісно змінити становище людей з інвалідністю на ринку зайнятості. Але перед тим, щоб адвокатувати ініціативу, необхідно отримати зворотній зв’язок від всіх зацікавлених сторін. Заступник голови ДСЗ підтримав прагнення з реалізації проекту змін.

Для нас важливо не тільки заручитися підтримкою, адже ми не шукаємо обхідних шляхів. Важливо дотримати корективи та вислухати конструктивну критику, якщо така є, щоб пакет змін, який розробляємо, був максимально ефективним, та ніс реальну користь людям з інвалідністю, які намагаються знайти свою нішу на ринку зайнятості. Така ніша повинна мати таку форму, яка б дозволяла людям з інвалідністю конкурувати за робочі місця на рівні з іншими, – висловив позицію  Правозахисної організації «Права людини» директор Віталій Дроботун.

Наразі Правозахисна організація «Права людини» реалізовує проект «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей для працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію – адвокація», який став можливим за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія»під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Результати діяльності Організації є виключною відповідальністю ГПО «Права людини» і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».