Новини Новини організації

19 працівників апарату місцевих судів міста Дніпро навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

18 лютого 2019 року в місті Дніпрі («Парк-Готель», конференц-зал, вул. Сергія Єфремова 21-Д) відбувся тренінг для працівників апарату місцевих судів міста Дніпро на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Дніпропетровським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Відгуки та побажання учасників:

  • «Розвиватися в тому ж руслі. Розробити рекомендації на законодавчому рівні щодо комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями».
  • «Тренінг проведений на дуже високому, як практичному так і теоретичному рівні. Дуже дякую!!! Більше життєвих прикладів. Залучення психологів до обговорення».
  • «Збільшити кількість таких тренінгів. Проводити їх в судах для працівників апаратів і суддів спільно з регіональними відділеннями НШСУ».
  • «Більше розкрити психологічний аспект спілкування з залученням психологів. Дякую!!!»
  • «Залучити до тренінгів психологів та можливо людей з інвалідністю».

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».