Новини Новини організації

18 суддів місцевих судів міста Дніпро навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

19 лютого 2019 року в місті Дніпрі («Парк-Готель», конференц-зал, вул. Сергія Єфремова 21-Д) відбувся тренінг для суддів місцевих судів міста Дніпро на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Дніпропетровським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Очікування, які озвучили учасники, це ефективне спілкування з людьми з порушеннями, як спілкуватись з людьми з агресивною поведінкою, як розрізнити порушення та маніпуляції.

Відгуки та побажання учасників:

  • «Більше часу та уваги до особливостей процесу даної комунікації з людьми, які мають психічні чи інтелектуальні порушення».
  • «На мою думку часу не вистачило на спілкування, дискусії та обговорення тем, які були запропоновані на тренінгу».
  • «У роздаткових матеріалах залишити місце для нотаток (замість окремого зошита)».
  • «Участь психолога/психіатра, розкрити теми маніпуляції».
  • «Збільшити час, відведений на лекцію комунікацій з відповідними особами, та більш детально зупинитися на практичному застосуванні навичок».

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».