Проекти

Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей для працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію – адвокація

 

Мета проекту:

Забезпечення рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС. шляхом розробки для органів влади практичних рішень дотримання Угоди в цій сфері, організації публічного діалогу, проведення інформаційної кампанії, представництво та лобіювання інтересів осіб з інвалідністю з метою отримання прав гарантованих законом.

Очікувані результати проекту:

Протягом дії проекту (січень-жовтень 2018 року) законопроекти №5511 та №4578 – прийнято за основу, підготовлено до другого читання, №3501 – прийнято в-цілому.

Діяльність в межах проекту:

Проведення заходів з адвокації законопроектів №5511, №3501 та №4578 згідно Плану імплементації Директиви Ради 2000/78/ЄС, а саме:

  • Зустрічі з представниками фракцій задля постанови законопроектів на порядок денний.
  • Участі в обговоренні та опрацюванні даних законопроектів, поправок та пропозицій до них на засіданнях комітетів Верховної Ради України.
  • Проведення 4 публічних заходів (обговорення, конференції, «круглі столи», прес-конференції, брифінги, публічні перемовини тощо) для підтримки та дискурсу навколо цих законопроектів.
  • Створення та розповсюдження інформаційних матеріалів (30 статей з інфографікою та 2 адвокаційних відеоролики) та відомостей на підтримку цільових законопроектів у засобах масової інформації.


Цей проект реалізовується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту “Громадська синергія” під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Зміст цих публікацій є виключною відповідальністю ГПО «Права людини» і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»”.