Оформлення будівництва

Які документи потрібні для будівництва приватного будинку до 300кв. метрів?

У мого батька є земельна ділянка в селі.  Батько має намір побудувати будинок на 120 кв.м.. Які документи потрібні щоб оформити будівництво та де їх отримувати ?

Оформлення будівництва, в Вашому випадку, можливо здійснити лише за наявності Державного акту на земельну ділянки, або іншого документу, який посвідчує право власності або користування на вказану земельну ділянку. В разі наявності такого, Вам необхідно отримати «Будівельний паспорт» та зареєструвати «Повідомлення про початок виконання будівельних робіт». Після отримання вказаних двох документів, будівництво вважається законним. Проект будинку, в Вашому випадку, не є обов’язковим документом для оформлення будівництва. Спочатку отримуєте Будівельний паспорт, потім подаєте Повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Будівельний паспорт – видається відповідним органом архітектури адміністрації, на території якої знаходиться належна Вам земельна ділянка.

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт – подається до відповідного територіального органу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю для реєстрації