Поради вимушеному переселенцю

Я пенсіонер. Куди мені звертатися для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування (проживання) і які для цього необхідно надати документи?

Для початку варто стати на облік як внутрішньо переміщена особа в місцевому управлінні соціального захисту населення за місцем перебування та отримати відповідну довідку. Далі, для продовження виплати пенсії після переїзду, необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі (місті), де  Ви проживаєте. Потрібно буде надати заяву про запит пенсійної справи і довідку про взяття на облік в місцевому управлінні соціального захисту населення. До заяви слід додати копії документів, що засвідчують Вашу особу (паспорта та пенсійного посвідчення), а також копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності).


screen-11.40.33[16.10.2015]Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.