Поради вимушеному переселенцю

Чи потрібно оформлювати/переоформлювати документи на адресну допомогу, яку виплачуватиме Ощадбанк України?

Ощадбанк буде приймати необхідні для оформлення адресної допомоги документи у разі її попереднього призначення. Також в обов’язки банку входитиме прийом документів для переоформлення адресної допомоги на наступний шестимісячний термін, у разі якщо виплати такої допомоги раніше не здійснювалися через відділення банку. При цьому рахунок переселенцю відкривається на безоплатній основі. Заяви для оформлення/переоформлення допомоги потрібно подати до найближчого відділення Ощадбанку. Дату та номер відділення банку для подачі документів потрібно узгодити з контакт-центром Ощадбанку. Всі копії, які Вами подаються, повинні бути завірені підписом уповноваженого представника сім’ї. Крім того, громадяни зобов’язані додатково підписувати:

  • дозвіл на обробку персональних даних;
  • дозвіл на розкриття уповноваженим банком інформації, яка містить банківську таємницю відносного поточного рахунку заявника.

screen-11.40.33[16.10.2015]

Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.