Новини Новини організації

Старт проекту «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування»

У липні 2017 року почав свою діяльність проект «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості у євроінтеграційних реформах».

Проект реалізується Громадською організацією «Правозахисна організація «Права людини» і має на меті забезпечити рівні можливості працевлаштування для людей з інвалідністю шляхом організації публічного діалогу та проведення широкомасштабної інформаційної кампанії.

Під час діяльності проекту вперше в Україні буде проведена змістовна аналітична робота щодо подолання причин низької зайнятості людей з інвалідністю, подолання дискримінаційних практик, звертаючи увагу на європейські практики та стандарти працевлаштування.

Планується посилити громадський дискурс навколо проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю та забезпечення рівних можливостей для них. Для того, щоб привести рівень та методики працевлаштування у відповідність з Європейськими буде створена низка рекомендацій для Міністерства соціальної політики України та Державної служби зайнятості України.

Під час реалізації проекту буде створена робоча група, підготовлені аналітичні документи, проведені круглі столи для розробки рекомендацій для державних установ.