Новини Новини організації

Правозахисна організація «Права людини»: «Організації громадянського суспільства повинні мати стійкий фінансовий стан, щоб мати можливість творювати систему об’єктивних змін»

Симбіоз теорії, практики, та обміну досвідом керівників та фінансових менеджерів організацій громадянського суспільства почався 23 вересня. Віталій Дроботун, директор Правозахисної організації «Права людини» та Сергій Зубарський, фінансовий менеджер Організації взяли участь у Школі з фінансового менеджменту для НУО, яку проводить ІСАР «Єднання».

«Ці 3 дні змінять життя та майбутнє організацій на краще», – сказав Володимир Шейгус, керівник ІСАР «Єднання».

Захід відбувається за сприяння проекту USAID платформа розвитку громадянського суспільства CD Marketplace Mechanism.

Віталій Дроботун, директор Правозахисної організації «Права людини»:

– Життєздатність неприбуткової організації великим чином залежить від її спроможності ефективно адмініструвати ресурси, які надходять внаслідок отримання грантових коштів.

Тренери Школи з фінансового менеджменту торкнулись проблем, з якими найчастіше стикаються неприбуткові організації: внутрішні політики та процедури, ре-грантові процедури, автоматизація програмної та фінансової діяльності. Подібні заходи дозволяють вивести організації, які діють в громадянському суспільстві на більш ефективний рівень. Адже не секрет, що на даний момент громадянське суспільство є дефрагментованою субстанцією, яка діє хаотично та наосліп. Об’єднати зусилля, використовуючи ефективні інструменти фінансового управління – це одна з найголовніших задач лідерів організацій громадянського суспільства, які створюють об’єктивну картину системних змін в країні, тобто являються лідерами думок та результатів, які продукують. Правозахисна організація «Права людини» є унікальною в своєму роді. Адже продукує ефективні зміни у сфері правозахисту людей з інвалідністю, не фінансується державними програмами, а тому може продукувати неупереджені ідеї, та створювати основу для адвокаційних змін направлених на інтереси саме людей з інвалідністю, а не на інтереси державних структур.