Новини організації Новини суспільства

«Не всі переселенці можуть піти в суд», – Ксенія Карагяур

DSC_9202Юрист, головний експерт з питань внутрішньо переміщених осіб ГПО «Права людини» Ксенія Карагяур 18 лютого 2016 року взяла участь в засіданні круглого столу на тему «Комплексна допомога внутрішньо переміщеним особам: юридичні, соціальні та психологічні  аспекти», який був організований Асоціацією психіатрів України.

Ксенія Карагяур підняла питання щодо правового захисту вимушених переселенців. На даний момент держава не забезпечує їх безоплатною юридичною допомогою. Також для багатьох переміщених осіб є непідйомним тягар судового збору у випадках, коли переселенцям потрібно відстоювати свої інтереси в суді. У позовах немайнового характеру для фізичних осіб він становить 551грн. 20 копійок, що для осіб, які не мають постійної роботи є достатньо значною сумою.

Нагадаємо, ГПО «Права людини» надає безкоштовну правову допомогу переселенцям у Києві та Київській області: Детальніше за посиланням:

Ініціатива «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області» реалізується ГПО «Права людини» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.