Новини Новини організації

Навчання фахівці спеціалізованих місцевих центрів з надання БВПД продовжується

З 18 по 19 липня 2019 року у PRAVOKATOR правовий клуб Львів  працівники фахівці п’яти спеціалізованих місцевих центрів з надання БВПД  продовжили удосконалювати свої навички знання законодавства у сімейних та родинних відносинах на практиці. Навчання відбувається за незмінної підтримки  правозахисної організації “Права людини” в рамках проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

Вчергове тренінг відбувся у форматі  «Moot Court» – ігрофікація судового засідання. Учасники були позивачами, відповідачами, свідками, експертами, суддями та працювали з процесуальними документами. Наставником групи стала Барбара Калюжна, яка розповіла про:

  • етапи підготовки судової промови і на що потрібно звертати увагу ;
  • риторичні засоби, які використовуються у судовій промові;
  • теорія та психологія виступу в суді ;
  • особливість представництва клієнтів у сімейних та родинних правовідносинах;
  • розбір кейсів, які складені на основі реальних судових справ;

Як зазначила учасниця тренінгу Лариса Пікановська, директорка Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: “Кожен фахівець системи БПД, який залучений до представництва інтересів клієнтів у судах повинен взяти участь у такому тренінгу, адже це прекрасна можливість для покращення своїх практичних навичок. Такий формат дає можливість відчути себе на місці справжніх учасників складного судового розгляду та в дружній робочій атмосфері підсилити свій професійний рівень”.