Новини Новини організації

ГПО «Права людини» презентувала результати діяльності по проекту Міжнародному фонду «Відродження»

В Києві, 27 листопада, в рамках проекту «Громадська синегрія» від Міжнародного фонду «Відродження», директор громадської правозахисної організації «Права людини» Віталій Дроботун презентував досягнення та доробки по проекту «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС». Захід відбувся в приміщенні офісу «Громадської синергії», на вул. Малопідвальній, 12/10.

ГПО «Права людини» приймаючи активну участь в громадській діяльності, реалізовує проекти, щодо поліпшення життя пересічного українця. Та одним з пріоритетних напрямів визначає захист прав людей з інвалідністю. Експерти ГПО «Права людини» провели аналіз політик Міністерства соціальної політики та Державної служби зайнятості України, які впроваджуються державними органами влади та направлені на забезпечення рівного доступу людей з інвалідністю у сфері працевлаштування. Та метою такого аналізу було визначення ефективності такої діяльності органів державної влади з врахуванням вимог щодо приведення таких практик у відповідність до стандартів Європейського співтовариства.

Віталій Дроботун, директор ГПО «Права людини», презентував проміжні результати роботи експертів по проекту «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС».

Аналітичний звіт по проекту, а саме «Практики роботи Міністерства соціальної політики та Державної служби зайнятості у забезпеченні рівності доступу людей з інвалідністю у сфері працевлаштування», та рекомендації для МСП та ДСЗ щодо приведення практик у відповідність з Європейськими стандартами, будуть презентовані 14 грудня 2017 року о 13.30 годині в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» під час круглого столу «Європейські стандарти працевлаштування для осіб з інвалідністю України: реалії та перспективи».

Слід зауважити, що на даний час ГПО «Права людини» активно співпрацює з Міжнародний фондом «Відродження», та власне в рамках проекту «Громадська синергія». Даний проект націлений на посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства». Та реалізовуючи власні проекти, в тому числі «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС», має можливість ефективно впливати на розвиток громадянського суспільства в Україні.