Новини Новини організації

17 суддів місцевих суддів в місті Одеса навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

22 лютого 2019 року в місті Одеса (готель «Аркадія», зал «Аркадія», вул. Генуезька, 24) відбувся тренінг для суддів місцевих суддів міста Одеса на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Одеським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Очікування, які озвучили учасники тренінгу, це ефективна комунікація з людьми з порушеннями, покращення навичок спілкування з людьми з порушеннями, як відрізнити порушення від маніпуляцій.

Теми «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями – учасниками судового процесу» були оцінені учасниками найвище і у повному обсязі.

Відгуки та побажання учасників:

  • «Частіше проводити такі тренінги, з новими темами практичними завданнями та приведенням прикладів, як це відбувається в інших країнах. Дякую!»
  • «Продовжити удосконалювати матеріал тренінгу (відео). Дуже цікаво був викладений матеріал тренерами».
  • «Зазначити нормативну базу з питань».
  • «Успіхів та нових цікавих тем».
  • «Потрібно більше часу для тренінгу».
  • «Більше психології».

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».