Новини Новини організації

14 суддів місцевих суддів міста Київ навчались особливостям комунікації з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями

25 січня 2019 року в місті Київ (Premier Hotel Rus, зал «Київ», вул. Госпітальна, 4) відбувся тренінг для суддів місцевих суддів міста Київ на тему «Комунікація з особами з психічними та інтелектуальними порушеннями» у партнерстві з Національною школою суддів України.

Відгуки та побажання учасників:

  • «За можливості залучити до участі у тренінгу практикуючих психіатрів або психотерапевтів (не плутати з психологами) задля надання практичних навичок спілкування у судових засіданнях із особливим контингентом».
  • «Дуже дякуємо!»
  • «Було б добре, щоб тренінг тривав хоча б цілий день, в якості тренера (ще одного) запросити лікаря-психіатра, який міг би також поділитись своїми практичними порадами в межах теми даного тренінгу. В цілому тренінг дуже хороший! Прекрасні відеоматеріали»
  • «Дуже корисний захід, побажання, щоб такий захід було проведено і з працівниками суду, з апаратом суддів»
  • «Дякую! Надана інформація важлива для практичного використання. Успіхів, натхнення, креативних ідей!»
  • «Підготувати ще заняття на цю тему! Тема семінару актуальна та необхідна!»

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розробка та апробація навчального курсу для суддів та працівників апарату суду щодо особливостей спілкування з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».