Новини суспільства

Мінсоцполітики привертає увагу до проблеми сучасного рабства з представництвом міжнародної організації з міграції в україні

2

Заступник директора Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Олена Фаримець взяла участь у відкритті арт-інсталяції«НЕВИДИМІ», яка відбулася 17 лютого у місті Львові.

Представленаарт–інсталяціяскладається із 120-ти фігур-силуетів, котрі уособлюють понад 120000 українців: 54 силуети – жінки, 54 – чоловіки та 12 – діти. Вона відображає актуальну статистику надання допомоги постраждалим особам в Україні, серед яких чоловіки і жінки становлять приблизно однакову кількість та 10% з них – діти.

«Міністерство намагається зробити все можливе, аби убезпечити наших громадян від потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. І ми вдячні всім міжнародним та громадським організаціям, які надають нам у цьому надзвичайно важливу підтримку, – повідомила Заступник директора Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

 1

Вона зазначила, що в Україні вже створена і діє система протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам.

«На сьогодні Міністерством встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 87 громадянам. Всі вони отримують необхідну допомогу відповідно до планів реабілітації» – додала Фаримець.

«Завдяки нашим спільним зусиллям, завдяки належній співпраці центральних та місцевих органів виконавчої влади, правильній координації їхньої діяльності та за підтримки міжнародних та громадських організацій ми зможемо досягти ефективних результатів у протидії торгівлілюдьми”, – запевнила Олена Фаримець.

Присутній на заході Голова Представництва МОМ в Україні п. Манфред Профазі повідомив: «Наше завдання сьогодні привернути увагу громадськості до проблеми сучасного рабства».

У заході також взяли участьзаступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук та представники громадських організації міста та інші.

Нагадаємо, що старт арт-інсталяції відбувся у місті Києві і був присвячений Міжнародному дню боротьби за скасування рабства, яка пов’язана із датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу із торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

МінСоцПолітикиМінСоцПолітики